معرفی دندان پزشکی دکتر بسطامی

درباره ما

دندانپزشکی گلدمد از معتبرترین مراکز دندانپزشکی در تهران است. در این مجموعه کادر مجرب و متخصص حضور دارند که سالها تجربه کار دارند. سابقه گروه داندان پزشکی گلدمد به بیش از یک دهه می رسد و از همین رو علاوه بر تخصص شما می توانید بر روی تجربه این گروه نیز تکیه کنید و مشکلات دهان و دندان خود را زیر نظر این گروه مرتفع نمایید.

تخصص اصلی گروه دندانپزشکی گلدمد علاوه بر ارائه خدمات اولیه دندانپزشکی، انجام لمینت، کامپوزیت، عصب کشی و … بر روی جراحی های فک و صورت و جراحی های دهان است. خدمات ما شامل: جراحی لثه، لمینت دیجیتالی، جراحی ریشه دندان، پیوند استخوان، جراحی سینوس لیفت و … است.

کادر این مجموعه متشکل از دندانپزشکان مجرب و متعهد است که با سالها تجربه قادر به بهترین خدمات به مراجعین محترم هستند. علاوه بر خدمات کاملا تخصصی جراحی، خدمات زیبایی و کامپوزیت و لمینت را نیز در این مرکز ارائه میشوند.

در حوزه زیبایی متخصصان و فوق تخصصان که به صورت تخصصی بر روی زیبایی تمرکز دارند همکاری میشود و مراجعین می توانند بهترین نتیجه را در انتهای کار با توجه به تخصص و تجربه متخصصین ما مشاهده کنند.

در طی یک دهه گذشته و پیشرفت ابزار و تکنولوژی، گلدمد توانسته همسوی تکنولوژی گام بردارد و در راستای تحول در عرصه دندانپزشکی ابزارآلات پیشرفته و مدرن را مورد استفاده قرار دهد. همچنین با توجه به همیت گروه دندانپزشکی برای کاهش درد و انجام حرفه ای خدمات دندانپزشکی، این گروه افتخار این را دارد تا پیشرفته ترین تکنولوژی های موجود برای کاهش درد و جراحی های کم درد و خطر را به مراجعین محترم ارائه کند.

شما میتوانید با مشاورین متخصص ما در دندانپزشکی گلدمد تماس حاصل نمایید و برای رزرو نوبت اقدام نمایید و از خدمات مدرن و بروز گلدمد بهره مند شوید.

 طرح لبخند زیبا حق شماست.